Květen 2010

Klasika

16. května 2010 v 13:58 Jaro 2010
Nápad na tento model jsem dostala jednou na cestě vlakem ze školy domů. V kupé se mnou seděla dívčína, jež měla na sobě úzké džíny, bílou halenku s mašlí a přes to růžové sáčko. Slečně to slušelo a mě se to moc líbílo, tak jsem si řekla proč ne.
V mém případě jsem se rozhodla ušít obleček na panenku od Tonnera. Nejprve jsem se pustila do výroby džínů. Moje snaha byla udělat je co nejvěrohodněji těm skutečným. Což sice znamenalo o mnoho víc práce nežli obvykle, ale výsledek, si myslím, stojí za to. Poté došlo na ušítí košile. Rozhodla jsem se pro jednoduchou bílou košili s krátkým rukávem. Nakonec jsem se pustila do růžového sáčka s tříčtvrtečními rukávy a zlatým knoflíkem.
Jelikož na panenku nemám žádné botičky a obleček bez bot by v žádném případě nebyl úplný, pokusila jsem se o výrobu jednoduchých černých balerínek. Návod, jak na botičky jsem našla na erica.cz. Jako materíál jsem použila kůži ze staré bundy. Samotná tvorba mi netrvala moc dlouho, asi necelé dvě hodiny. Není to sice úplně optimální, ale jako první pokus to podle mě není úplně strašné.
kdndi
ddass
dasdss
dadsdd
lkkhjz
dfedfdf
dsfdfsdf
dadddd
fddfdf
fdfdfdf
klkjh