Březen 2010

Negližé

26. března 2010 v 10:40 Jaro 2010
První model na panenku Tonner. Vytvořila jsem jej asi druhý den potom, co jsem ji dostala. Panenka mi přišla oblečená pouze v plavkách a první co mě napadlo jí vytvořit, bylo spodní prádlo. Lidi se přece taky oblékají nejdříve odspodu . Na látku jsem vyrazila do nejbližšího výprodeje a asi za 20kč jsem koupila ty největší kalhotky, co tam byly. Látka se mi líbila, je lesklá a má poměrně solidní kvalitu, vzhledem k tomu, co tam prodávali dále. Nejprve jsem vypracovala kalhotky. Šily se mi dobře, šlo vytvořit i detaily a vsadit gumičku do pasu, aby lépe držely. Dozdobila jsem je fialovou mašličkou vlastní výroby. Poté jsem se pustila do korzetu. Nejdřív jsem vyrobila a podšila košíčky, které mohly být ve výsledku trochu menší, příště se poučím. A poté jsem vypasovala spodek. Do korzetu jsem zespodu také všila gumičku, našila ramínka a ozdobila mašličkou. Myslím si, že by se za své prádlo před žádným Tonnerákem nemusela stydět .
lkjkjgoz
mnmj,iozzv
mliuiuguf
mkkhgt
mlkuiuzhjv
dsfdfgfg
llookjuhz
kkjhg
nmjjhggf
mkkhgg

Ami

26. března 2010 v 10:05 Moje společenstvo

Ami


Moje první panenka z rodu Tonnerů. Patří do řady Ultra Basic a její původní jméno je Jac (jméno jak pro nějakou ovci), což se mi moc nelíbilo, tak jsem ji přejmenovala na Ami. Vydražila jsem ji na Aukru, panenka ke mně dorazila asi po třech týdnech, nová a zabalená v původní krabici. Musím říct, že jsem na ni byla dosti nedočkavá. Má úžasné vlasy a krásný obličej a především je celokloubová a dá se perfektně napolohovat na fotky.
Panenka je asi o 10 cm vyšší než klasické panenky Barbie a vypadá vedle nich na poličce poněkud přerostlá. Budu jí muset najít nějaké jiné výstavní místo. Vzhledem k její velikosti trošku trvá vytvořit nějaký model, ale na druhou stranu se dají vypracovat i nejmenší detaily. Trošku mě mrzí, že k panence nebyly v balení botičky, jelikož mi do žádných nevejde a až na mé pokusy jí nějaké vyrobit chodí bosa. Musím si nějaké brzy opatřit.Ami 2