Září 2009

Brýle, brýlky, brýličky

6. září 2009 v 22:30 Léto 2009
Pátrala jsem po internetu, co tak v poslední době letí za outfity a velice často se dopátrala právě modelu v tomto stylu: úzké kalhoty, dlouhý svetr a tílko. Tak jsem si řekla, proč ne a pustila se do díla.
Kalhoty jsou ze světle modré rifloviny, tentokrát jsem se snažila dodržet správný střih (většinou si střih na kalhoty zjednodušuji, aby na modelu nebylo zbytečně moc švů, nepůsobí to hezky), aby kalhoty opravdu seděly na tělo.
Tílko jsem zvolila v růžové barvě, a protože doma nic této barvy nebylo vyrazila jsem na nákupy, dorazila do výprodeje a koupila nějakou obrovskou podprsenku za 29kč, parádní kauf :D. Střih jsem použila stejný jako u korzetů.
K tomu jsem plánovala uplést šedý svetr, nakonec jsem teda zlenivěla, nechtělo se mi a navíc jsem v téhle barvě nenašla žádnou tenkou vlnu, tak jsem panence ušila dlouhé triko. Jako látka mi posloužilo staré triko od přítele.
Foto jako tradičně by moje sestra.

Korzetová móda

2. září 2009 v 15:40 Léto 2009
Tak jo, konečně něco přidávám. Modýlek, který jsem vytvořila někdy zkraje června.
Korzet je ušit ze staré podprsenky. Té krajky opravdu moc nebylo, tak jsem musela stříhat úsporně. Košíčky jsem vystužila béžovou saténovou látkou ze spodničky a celý korzet dozdobila perličkami.
Materiál na sukni jsem použila ze spacáku :-D. Látka se mi líbila pro svou hladkou a leskou konzistenci. Leč dost hodně se třepila.