Květen 2009

Maya

29. května 2009 v 13:56 Moje společenstvo
Další panenka do sbírky. Naprosto mi došly na nápady, jak mám pojmenovat další a další nové panenky. Proto jsem ji pojmenovala prostě Maya, jedna moje kámoška má tuhle přezdívku na icq, tak snad odpustí. Panenka patří do kolekce Top Models a když jsem ji viděla v obchodě prostě jsem nemohla odolat.

Že by dvojčata?

27. května 2009 v 15:43
Táák maturita úspěšně za mnou a můžu se opět věnovat tomu, co mě baví.
Konečně sem zase něco přidávám. Oba dva oblečky jsou oblečeny na panenkách MyScene. Obleček na Will je výtvorem mé sestry a obleček na Christinu pro změnu mým výtvorem. Nebudu se nějak dlouze rozepisovat, co, jak a z čeho je ušito, přidám hned foto.

Tak nejprve Christina


A teď Will


A teď obě dohromady


Jako od Chanelu

8. května 2009 v 18:45 Jaro 2009
Mé příspěvky na tento blog a v podstatě celé šití oblečků momentálně poněkud vázne, jelikož jsem v předmaturitním období a zcela mě pohltilo zařizování fotek na tablo, poslední zvonění a v neposlední řadě především učení. Ještě 14 dní a budu to mít za sebou, doufám, že štastně.
No zpět k panence. Obleček je už poměrně staršího data. Inspiraci jsem vzala z módních přehlídek Chanelu. Tvoří jej bílé šatičky, jež jsem olemovala černou nití. Vršek je ozdoben límečkem a černými knoflíčky a sukně má vepředu sklad. K tomu jsem panence nazula černé punčošky, na hlavu slušivý klobouk a módní brýlky a do rukou kabelku.