Březen 2009

Korálková

31. března 2009 v 17:43 Zima 2008/2009
Jeden z modelů, které jsem šila už někdy v zimě. Po docela dlouhé době, jsem se rozhodla ušít něco na Savitu, a protože tahle panenka má hezké a hlavně rovné nohy, padla volba na minišaty. Šatičky jsou poměrně jednoduché, nejpracnější bylo asi jen to zapínání kolem krku. Ušity jsou z oranžové bavlněné látky, sukně je lemovaná krajkou a kolem výstřihu jsem našila dřevěné korálky. Do vlasů jsem panence vytvořila čelenku z korálků.Glamour girl

13. března 2009 v 17:56 Zima 2008/2009
Další z výtvorů na Marisu, vyroben je asi tak ve stejné době jako model na Robíka, takže jsem je i nafotila spolu a sluší jim to . Obleček na Marisu tvoří stříbrná minisukýnka, měla jsem ji ušitou jako první a poté jsem se rozmýšlela, co vytvořit k tomu. Rozhodla jsem se pro bílou halenkou s volánky a černý kabátek, jehož inspiraci jsem uzřela v časopise Elle. Aby byl modýlek dotvořen do nejmenších detailů dodělala jsem k němu černou kabelku se stříbrnými flitry, černé nadkolenky a na hlavu slušivou bekovku. Docela jsem si s tímto outfitem vyhrála.

Style man

13. března 2009 v 17:37 Zima 2008/2009
Tak jo, tenhle modýlek jsem tvořila už někdy před Vánoci a ještě jsem se nedostala k tomu ho sem přidat. Je tvořen poměrně úzkými léžernímiu džínami s dírou na koleni. K tomu jsem chlapci ušila bílou košili a černé sako. Takový nedbale léžerní styl, který se mi na mužích strašně moc líbí (ve srovnání se všemi těmi vytahanými kalhotami se sedem u kolen, vytahané mikině DC, rovným kšiltem a výrazem největšího borce na planetě).

Zlato-černá kombinace

3. března 2009 v 14:48
Modýlek na Teresu a jak jinak nežli černý. Skládá se z černé halenky, kterou jsem ozdobila černou krajkou kolem spodniho lemu, na rukávech a na límci a podélně jsem našila ještě černo-zlatou lemovku. Sukni jsem zvolila černou, ze stejného materiálu jako halenku. Je skládaná s délkou po kolena. Aby mi ty sklady lépe držely, rozhodla jsem se je zažehlit a kupodivu se mi to ani nepřipálilo, s touhle látkou už mám totiž v tomhle směru dost neblahé zkušenosti. Panenku jsem ještě navlékla do černých punčošek a na nožky jsem jí nazula zlaté botičky. Psaníčko je originál od Mattela.
Velkou nevýhodou černých (a vlastně i bílých modelů) je, že se na nich nedají moc nafotit detaily (nebo spíš to neumím), což je někdy na škodu.