Leden 2009

Klasik

31. ledna 2009 v 18:10 Zima 2008/2009
Tento obleček je naprosto jednoduchý a klasický - džiny a bílé tričko. Kombinace vhodná do školy, do práce nebo na odpolední posezení třeba v čajovně. K modelu jsem panence přidala ještě bílo-zlatou kabelku (originál od Mattela).
Zelená Karkulka

17. ledna 2009 v 22:59
V první chvíli jsem chtěla vytvořit něco ve stylu japonských lolitek, poté jsem si říkala, že na lolitky je to málo zdobné, tak že to tedy bude ve stylu japonského anime stylu manga. A po nafocení mi asi tak nejvíc připomíná Červenou Karkulku, jen je tedy celá v zeleném :-D.
Obleček tvoří zelená pletená vesta, žlutá halenka s mírným zdobením krajkou kolem límce a rukávu a zelená skládaná kostkovaná minisukně. K tomu jsem dotvořila černé podkolenky a krajkový čepeček. Panenka měla ještě z minulého focení vyčesané dva infantilní copánky. K tomuhle stylu to, myslím, zapadá, tak jsem je ponechala.

Melina v kostce

14. ledna 2009 v 18:45
Jeden ze starších výtvorů mé sestry, ale ještě jsem neměla čas ho sem přidat. Obleček je tvořen modrým tílkem, kostkovanou sukní a černými legínami. Model podtrhují černé dlouhé korále. Při podrobnější prohlídce je zde možno také pozorovat inspiraci Natalií Oreiro.

Modely nb. 2

2. ledna 2009 v 17:12 Módní přehlídka
Po docela dlouhé odmlce jsem se opět nudila, vytáhla teď už docela velkou krabici s oblečky na panenky, druhou menší krabici s botami a pustila se do kombinování a oblekání. Opět přidávám nejprve několik společných fotek a poté každou panenku zvlášť. Dodávám jen, že všechny oblečky jsou výtvory buď mé nebo mé sestry.

Takže nejprve pár společných:

A teď jedna po druhé:
Nejprve Melina, její obleček jsem se snažila nastylovat do módy argentinské metropole Buenos Aires.

HayLin, její obleček má představovat mladou dívku z Tokia.

Erjin model mi připomíná ruské děvušky.

Terenee, její kostkovaná vesta by nejlépe zapadla do deštivého počasí Londýna a k procházkám kolem Temže.

Christina mi naopak připomíná uvolněnou westernovou dívku v amerického západu.

Skipper by ve svém oblečku nejlépe zapadla do Prahy, obleček jako dělaný na prohlídku všech památek a příjemné posezení v některých z kaváren.

Teresa a její styl se nejlépe hodí do Helsinek.

Nicole se svým modelem mi připomíná party girl, která by zapadla do jakéhokoliv klubu ve střední Evropě.

Simone se svým jemným vzhledem, elegantním a moderním oblečkem by se skvěle vyjímala v Paříži.

A poslední z módní přehlídky Marisa, její obleček je jako vystřižený z přehlídkového mola a svým vzhledem by perfektně zapadla do Milána.

A to by bylo asi tak vše. Co se týče stylizace je podmíněna pouze mou vlastní intuicí, kde by se panenka ve svém modelu nejlépe vyjímala a jedním článkem z mody.cz.


Simone

1. ledna 2009 v 14:58 Moje společenstvo
Můj vánoční dárek. Sběratelská panenka od Mattela Alenka v říši divů. Jedna z mála blonďatých panenek v mé sbírce, ale musím uznat, že tahle je opravdu krásná. Má opět odlišnou postavu od klasických Barbie, ale shodnou s mou druhou sběratelskou panenkou.
Při výběru jména jsem projevila notnou dávku originality :-D, jméno Simone dostala, protože se poměrně hodně podobá mé sestře a příjmení jsem zvolila Simons, pro změnu po zpěvačce mé další oblíbené kapely (Simone Simons).

Pro úplnost přidávám i foto, jak panenka vypadala v originále.

Robert

1. ledna 2009 v 14:47 Moje společenstvo


Nový Ken do sbírky. Asi tak po dvou letech jsem pořídila panenkám nového chlapa. Chodila jsem kolem něho jako mlsný kocour už delší dobu a nemohla se rozhodnout zda si ho pořídit nebo ne, až ho jednou u nás v obchodě slevnili skoro na polovinu a to už jsem neváhala :-D. Po rozbalení mě čekalo milé překvapení, že paňác je plně ohebný.
Svému jménu Robert Rhein vděčí mé oblibě ke kapele In Extremo, především jejímu zpěvákovi (jménem jak jinak Robert Rhein).
Má představa o jeho stylu oblékání je rozevlátý bohém, tak uvidím, zda se toho při šití na něj budu držet.