Prosinec 2008

Dark Lady

31. prosince 2008 v 15:56 Podzim 2008
Poslední model z podzimní kolekce. A momentálně také poslední, kde jsem hledala inspiraci, tentokrát zjevnou, na Las Oreiro.
Panenka obléká červené tílko do pasu s černými ramínky, zdobené černou krajkou a černými knoflíčky. K tomu panenka obléká jednoduché černé úzké kalhoty a červené lodičky. K tomu jsem dotvořila černý kabátek s červenou mašlí a červenými perličkami. Kabátek má 3/4 rukávy a spodní díl je zřasen. Panence jsem vyčesala vysoký drdol.
Fotky jsou výsledkem mé sestry.

Brčálová zeleň

26. prosince 2008 v 14:31
Jeden ze starších oblečků z dílny mojí sestry. Skládá se ze zeleného řaseného trička a džínové minisukně s lemem ohnutým vzhůru. Panenka má poněkud větší nohy než klasická Barbie, proto ji sestra vytvořila ještě pantofle. Vyrobeny jsou z korkové podložky pod sklenici a kousku zelené kůže, ve výsledku to vypadá docela dobře.

Momentálně se blog nachází ve stagnaci, protože nemám k dispozici fotoaparát k nafocení nových výtvorů, proto nějaký čas pobudou pouze na výstavě u mě ve skříni. A jakmile se ke mně foťák opět dostane hned se pustím do focení.

Móda pro Nicole

13. prosince 2008 v 15:13 Podzim 2008
Nový obleček pro Nicole. Tvoří jej červená tunika s lemem, který přechází do mašle a černé legíny. Panenka obouvá červené kozačky a ušila jsem jí černou léžerní tašku s postavičkou Puky. Styl podtrhují černé korále a červená růže ve vlasech.Sexy pyžámko

6. prosince 2008 v 13:01
Sestra se v poslední dobou pustila do šití s velkou vervou a za chvíli by to vydalo za vlastní blog o tvorbě. Zatím se však nic takového nechystá, tak se budu snažit alespoň sem přidávat některé výtvory. Tenhle obleček je také inspirován Las Oreiro (mánie v plném proudu). Obleček tvoří poloprůhledná zelená noční košilka s černou krajkou, černé krajkové kalhotky, černé punčošky a rukavičky. Myslím, že se jí to povedlo, tak doufám, že se obleček bude líbit.