Květen 2008

Ken sportovec

28. května 2008 v 11:29 Jaro 2008
Po delší době jsem se rozhodla zase něco ušít na Kena. Obleček tvoří červené sportovní kalhoty s kapsami. K tomu jsem zvolila jednoduché bílé tílko a červené sandále. Obleček jako stvořený třeba pro odpoledne strávené na hřišti.

Gothik lady

8. května 2008 v 15:40 Jaro 2008
Další ze série gothic šatiček pro Teresu. Jsou tvořeny korzetovým vrškem, svrchní nabíranou sukní a spodní průhlednou sukní. Panence jsem dotvořila ještě několik náramků a řetízek, aby vypadala víc jak metalistka.

Puntíky a puntíčky

2. května 2008 v 18:04
Tak tedy první z výtvorů mé sesty. Pro své šití si vybrala Skipper. Panenka má na sobě bílo-černé putíkované šatičky. Trošku mi připomínají 101 Dalmatinů :-D. K tomu vyrobila růžové puntíkované punčochy a černou kabelku s bílými uchy a vázáním. Panenka nemá boty, protože má sama o sobě vetší nohu než klasická Barbie a na punčochy se nám nepodařilo nic nazout. (Výhledově se hodlám naučit vyrábět si botky sama.)
Tak posuďte sami, jestli se jí model povedl. (Můj názor ano, jinak bych to sem ani nezveřejnila.)

O čem to....

2. května 2008 v 17:51
Jsem budu zařazovat oblečky vytvořené mou sestrou. Moc často sice nešije, ale čas od času se jí povede nějaký výstavní kousek, tak by bylo škoda, ho zde nevystavit.