Barvy jara

17. dubna 2008 v 16:39 |  Jaro 2008
Po delší odmlce jsem se rozhodla zase něco přidat na blog. Bohužel mám poslední dobou strašně málo času jak na šití modelů, tak i na vkládání již hotových oblečků na blog.
Tento model jsem se rozhodla nafotit na panence Taranne z kolekce panenek Witch. V mé sbírce je již delší dobu, konkrétně od Vánoc 2006. Z neurčitého důvodu jsem na ni úplně zapomněla a na mém blogu se objevuje teprve teď.
Taranne má na sobě džínové lacláče. Kalhoty jsou velice úzké (strečová látka to dovoluje) s módní délkou ke kotníkům. Džíny jsou pošity flitry místo knoflíků a mají vyšity kapsy.
K tomu jsem zvolila krátké křiklavě zelené tílko. Přichází jaro a letos to barvami jen hýří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 didi didi | 26. dubna 2008 v 20:25 | Reagovat

Mnoho toho jaro přináší souhlasím s tebou pěkně jsi to vyjádřila náramky na ruce,ale všimla jsi si jaké má tvoje panenka oči? Jméno Tar + anne tedy Anna je jméno složené.Z hebrejského základu Chynná(h) "milost" vznikla čtyři jména - Hana, Anna, Jan a Ivan. Anna jako Marie - milostiplná. Správně milostí obdařená. Překládá se i milostí naplněná což ovšem může někdy mást.  Ale slovem witch jsi tomu všemu dala víc než si jsi schopná sama asi uvědomit. Tar anne není jen jméno,ale je to magická formulka, která by se dnes dala přeložit jako " ta jenž je zasvěcená do plnosti duchů ". Nepíši ti to proto,abych zranil tvé city,ale proto aby jsi si slova vyhledávala na internetu a v encyklopediích protože velmi snadno přijímáme to o čem skoro nic nevíme. V českých a nejen v českých pohádkách jsou zapsány věci, kterým se dnes jen smějeme,ale když si uvědomíme kde se pohádky vzaly a proč tu jsou může nám to i dost pomoc. Nejen v bibli jsou pohádky,ale celá svět v mrtvém vesmíru je pohádkou. Miliardy galaxií a jen na jediné planetě je život? Pohádka. Slovo Po-hádka je taky zvláštní viď. jako slovo re-klam a ,hledal jsem co znamená slovo, které na klávesnici mačkám tisíckrát denně ENTER prokletí, kdo by to byl řekl? Mnoho slov se na nás valí a zůstaneme-li k tomu lhostejní...sežere nás to,pohltí, zničí. Oči tvé panenky mají strach. Hledí na strnule vzhůru na moc, která ji jako panenku zneužívá. Nejsi černoška ani Indka,ale barva a výraz tvé panenky tě klame. Člověk poslouchá buď z lásky nebo ze strachu. Takové hračky ničí duši dětí.

2 Peiper Peiper | 27. dubna 2008 v 23:08 | Reagovat

Hele didi,

  na co si to tady hraješ? Tohle je blog holky, kterou baví navrhovat a tvořit šatičky. Nic víc v tom není, tak si ty své filozofické magicky-judaistické žvásty prezentuj někde, kde to bude někoho zajímat. Tady jsi dost mimo mísu, pošahaný mystiku. Akorát působíš dojmem, že tě vzrušují barbíny a masturbuješ nad davidovou vlajkou.

3 Zeea Zeea | Web | 21. března 2009 v 8:58 | Reagovat

Mno, ne že bych s Didi tak úplně souhlasila, ale rozhodně ne s Peiper. Didi, je to zajímavý, ale sem se to prostě nehodí...mě zrovna tahle problematika trošičku taky zajímá, ale sem to nepatří, jsou to jen oblečky. Mimochodem, moc krásné oblečky xD.

4 anansi anansi | 7. června 2009 v 22:47 | Reagovat

Mno mě nezajímá ani judaismus, ani křesťánství ani islám. Náboženství, ve formě, jakou ji prezentuji církve a její hodnostáři je jed. Jestli v něco věřím, tak to nespojuji s náboženstvím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama