Šatičky nb. 2 pro Christinu

24. března 2008 v 13:17 |  Zima 2007/2008
Další ze serie šatů pro Christinu. Tentokrát retro růžové balonové. Model jsem dozdobila pletenou čapkou a řetízkem kolem krku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 didi didi | 26. dubna 2008 v 20:50 | Reagovat

Nádherné šaty. Opravdu pokud to přijmeš musím tě pochválit jistě z tebe bude vyhledávaná oděvní navrhovatelka. Avšak promiň mi mou upřímnost, ale takové to šaty nosí ženy, které jsou těhotné domnívám se. Je-li to tak proč jsi je neprotáhla až pod kolena ? Tvá panenka těhotná zdá se není a asi jako hračka nebude,ale věř mi dnes je mnoho děvčat, které pohrdají nejen svou "poctivostí",ale také i těhotenstvím. Bříško šatičky ještě nepřirozeně nadzvedne a .... plod může i nastydnout a nejen to. Jednou jsem přemýšlel nad tím proč se kdysi dávno lidé zahalovali, proč nechodili tak jak je Pánbůh stvořil? Dospělí mi na to nedokázali odpovědět. Jejich odpovědi byly hloupoučké. Odpověděl mi na to až můj dědeček rabín a to jsem se na to vůbec neptal. Jednou jsem mu pomáhal dávat kolem mladých stromků pletivo kvůli srnkám a on mi říkal.Jestli pak víš Didi proč to dělám? Nepamatuji se co jsem vymyslel,ale to co mi děda řekl to jsem si zapamatoval dobře. Řekl mi,že zvířata hlavně v zimě když mají hlad jdou až pod okna lidských stavení a okusují kůru ze stromů a to jsou bezhříšná, představ si jak by se museli hříšní lidi okusovat kdyby dostali na tělo druhého sexuální hlad. ....Oblékáme se proto, protože bychom se jinak vymlátili. Nemohli bychom vůbec spolu ve městech žít. Podívej se svou panenku jsi oblékla pěkně,ale vystavila by jsi ženu velkému riziku pokud by jsi jí takové šaty ušila. Tak jak vidíme svět na hračkách tak jej chceme i žít. Rychlá auta stejně jako nevhodné oblečení přinášejí doživotní následky nebo i smrt. Nenechejme se strhnout davem.

2 anansi anansi | 27. dubna 2008 v 12:58 | Reagovat

Obleček není určen pro těhotnou ženu, jedná se o módní trend - balonová sukně. Těhotenskou módu zatím nemám v plánu tvořit.

A propó, nestuduji módní návrhářství, nýbrž zdravotnickou školu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama