Prosinec 2007

Plesové šaty pro Will

30. prosince 2007 v 16:50
Koupila jsem si novou látku. Celý poměrně velký kus 1m x 0,5m mě vyšel na necelých 20kč. Ještě v obchodě mě napadlo, že by z ní byly perfektní společenské šaty. Doma jsem hned začla smolit střih a pustila jsem se do akce. Šaty mají dlouhou širokou sukni, kterou jsem ozdobila perličkami. Vršek je tvořen topem se zapínáním kolem krku a hlubokým výstřihem. K šatečkám jsem dotvořila ještě bílé rukavičky, jejich délka je až po lokty a kabelku ve tvaru pytlíčku. Panenku jsem ještě učesala a výtvor byl na světě.

Muj s moju

25. prosince 2007 v 12:30 Zima 2007/2008
Mustafa: K tvorbě oblečku na kena jsem se inspirovala vystylizovanými týpky, vyznačkovanými od hlavy po paty.
Outfit tvoří moderní světlé jeany s nízkým sedem. Samozřejmostí jsou trenky čouhající nad okraj a zvýrazňující pěkný zadek. Žlutá mikina je širší, má kapuci a obrovskou značku, jak je u hoperů zvykem. Bílá prošívaná vesta je letos taky velice moderní. Celý komplet dotváří ještě bílá kšiltovka s širokým kšiltem.
Nicole: k napomádovanému kenovi zaručeně patří taky barbína, proto jsem vytvořila obleček i pro jednu ze svých panenek. ohoz je docela jednoduchý a skládá se z modré krátké bundičky, která v mrazech nejspíš nezahřeje, ale pro módu se musí trpět, a z modrých širších jeanů.

Průhledné šaty pro Teresu

4. prosince 2007 v 15:40
Šatičky tvoří spodnička, která je ušita z černé mírně strečové látky, a vrchní šaty vyrobené z průhledné látky. Vrchní díl průhledných šatů končí těsně pod prsy a je ozdoben perličkami a černou krajkou. Rukávy jsou dlouhé a na ramenou stažené krajkou.
Panence jsem ještě vyčesala vysoký drdol.
Představovala jsem si ty šaty trochu jinak a myslím si, že mohly dopadnout lépe. Rozhodla jsem se je zařadit především z toho důvodu, že jsem nad nimi ztrávila jeden celý víkend.

RnB královna

1. prosince 2007 v 12:52 Podzim 2007
Chtěla jsem, aby panenka vypadala jako tanečnice z hiphopových videoklipů. Důležité je mít toho na sobě co nejméně a odhalit co nejvíce. Základní barvy pak bílá a zlatá. Vše vypadá nadýchaně a lehce.
Top má délku těsně pod prsa a zavazuje se na šňůrku, která se panence obtáčí kolem těla.
Bolerko je ušito ze zlaté látky, nemá rukávy.
Balonóvá bílá sukýnka má délku těsně pod zadek a je z poloprůhledné látky.
Panence jsem ještě vyrobila zlaté náušnice, obula zlaté botky a nakadeřila vlasy. Panenka má ještě zlatou kabelku.