Listopad 2007

Vesta pro Savitu

15. listopadu 2007 v 18:11 Podzim 2007
Pro nápad na obleček pro Savitu jsem šáhla "pro změnu" v mém šatníku.
Vesta je prošívaná a upletena je z červené vlny. Vesty tenhle podzim frčí. Nosí se různých barev, tvarů, s různými potisky, tak jsem si říkala, že mým panenkám ve skříni rozhodně nesmí chybět. Pod vestu jsem zvolila růžové triko s dlouhým rukávem. Výstříh má do V a obšíté je růžovou lemovkou. Sukýnka je kraťounká, skládaná, červená. K dotvoření stylingu jsem panence ještě ušila čelenku. Stvořená je z kousku růžové lemovky. Panenka má o hodně větší nohy než ostatní barbíny. Upletla jsem jí tenisky ze stejné vlny jakou jsem použila na vestu. Vypadají spíš jako papuče než tenisky, ale tak při troše fantazie :-D.

Sporty Skipper

6. listopadu 2007 v 17:04 Podzim 2007
Moje v pořadí druhá blonďatá panenka. Obleček na ni je velice jednoduchý a obyčejný. Tvoří jej bílé široké kalhoty a žluté triko s dlouhým rukávem. Panenka má ještě bílou kabelku přes rameno.
Jen boty mi k celému outfitu nesedí barevně. A to z toho důvodu, že tahle panenka má větší nohu než ostatní a obuje jen velice málo bot.

Zimní královna

6. listopadu 2007 v 16:38 Podzim 2007
Venku už je docela chladno, a proto jsem nemohla Will nechat mrznout. Upletla jsem jí hrubý dlouhý modrý svetr s rolákem. Přední díl jsem dozdobila perličkami.
K svetříku jsem zvolila úzké džíny tzv. "roury" a kozačky.